Prekių nėra
NLR-E043 3
| Specialios funkcijos | Introducing the Next Level Racing® Motion Adaptor Frame – the ultimate solution to transform your F-GT or Flight Simulator cockpit into a Motion Plus or Traction Plus compatible setup. With the ability to choose from one to two Motion Plus options or one |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 23.60 kg |
| Gross weight | 26.10 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Motion Adaptor Frame |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07326 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Palette Qty | 9 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1100 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Producer | Next Level Racing |